KONST / Litografier / Färglitografi 14332036
nr 1433 2036
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 264/310, båthus. Färglitografi, bildmått: 19x30, yttermått inklusive ram: 34x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:14:12
22/11 18:09:08
22 nov
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson